Royal Canin Mini Digestive Care Pies 1kg

38,75 

Royal Canin Mini Digestive Care 1kg

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 3182550893947 Kategoria:
Royal Canin Mini Digestive Care 1kg

Royal Canin Digestive Care Mini to karma sucha dla małych psów z wrażliwym układem trawiennym. Precyzyjnie zbilansowana formuła wspomaga zdrowie układu trawiennego.

Dolegliwości trawienne są zawsze nieprzyjemne, także dla psów. Żywność zawierająca wysokiej jakości substancje odżywcze, które idealnie zrównoważą pracę jelit i zapewnią doskonałą przyswajalność wartościowych składników, może wspomagać funkcjonowanie układu trawiennego psa.Karma Royal Canin Digestive Care Mini jest odpowiednia dla psów o wadze do 10 kg. Smakowita receptura została opracowana specjalnie dla psów, które mają skłonność do problemów trawiennych.

W jaki sposób karma Royal Canin Digestive Care Mini wspomaga trawienie?

Mniejsze psy oddają zwykle twardszy stolec, co wiąże się ze skłonnością do zaparć. Receptura karmy ROYAL CANIN Digestive Care Mini została specjalnie opracowana z myślą o tych dolegliwościach.
Zastosowanie idealnie zbilansowanej mieszanki błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego przyczynia się do ograniczenia fermentacji w jelitach i wspomaga ich pracę tam, gdzie jest to potrzebne. Zastosowane prebiotyki wspomagają zdrową florę jelitową.Białko to bardzo ważny element żywienia psów. Dlatego w karmie Royal Canin znajdują się najbardziej wartościowe białka ze źródeł doskonale dostosowanych do potrzeb psa. Receptura karmy Royal Canin Digestive Care Mini zawiera łatwo bardzo przyswajalne białka (tzw. L.I.P.). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu doskonaleniu się stosujemy zawsze najnowsze procesy produkcji. Nowoczesne i delikatne przetwarzanie żywności sprawia, że składniki tej receptury są szczególnie lekkostrawne. Ich dobra strawność jest regularnie kontrolowana w ramach szczegółowych badań jakości.

Żywienie mieszane karmą Royal Canin Digestive Care:

Nasz program żywieniowy Digestive Care jest dostępny w dwóch wersjach: jako karma sucha oraz pyszna karma mokra w saszetkach. Oba warianty są idealne jako karma pełnoporcjowa, ale można je również ze sobą łączyć. Można na przykład podawać suche krokiety z pyszną karmą mokrą jako dodatkiem.Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo. Wewnętrzne badania firmy Royal Canin wykazały, że w 92% przypadków podawanie karmy Digestive Care Mini poprawiło jakość stolca, co jest wyraźną oznaką zdrowych jelit. To dowód, że Royal Canin Digestive Care Mini przyczynia się do poprawy jakości wypróżnień.