Royal Canin Digestive Care Kot 2kg

84,66 

Karma przeznaczona dla kotów łakomych wspierająca prawidłowe trawienie.

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 3182550751995 Kategoria:
Karma przeznaczona dla kotów łakomych wspierająca prawidłowe trawienie.
Royal Canin to francuska firma z wieloletnią tradycją, skupiająca się przede wszystkim na karmach bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów, każdej rasy i w każdym wieku.
W ofercie tego producenta znajdziesz karmy suche oraz mokre – nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ponieważ Twój pupil na pewno ją pokocha.
Wrażliwy przewód pokarmowy może prowadzić do zaburzeń procesu trawienia, a w konsekwencji zwiększenia ilości odchodów i pogorszenia konsystencji kału. Zbyt łapczywe jedzenie może dodatkowo prowadzić do wymiotów. Doskonale zbilansowana receptura karmy DIGESTIVE CARE wspomaga prawidłowe trawienie.
Royal Canin Digestive Care to karma sucha oparta na białku drobiowym, przeznaczona dla kotów dorosłych z wrażliwym przewodem pokarmowym i/lub kotów łakomych.

Karma zawierawysokstrawne białka (L.I.P.) i jest oparta na unikalnej kompozycji prebiotyków (FOS: fruktooligosacharydy) i włókna (w tym psyllium), co oznacza, że wpływa korzystnie na florę jelitową i pasaż treści jelitowej.
Dzięki odpowiedniej koncentracji soli mineralnych, formuła wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
Krokiety w kształcie pierścienia zachęcają kota do wolniejszego jedzenia i dokładniejszego żucia, co wpływa na lepsze trawienie.