Aquanova Tło 60X30cm Akwariowe

6,62 

Tło dwustronne Aqua Nova korzenie + woda 60x30cm

Pozostało tylko: 1

SKU: 5904378739515 Kategorie: ,

Tło dwustronne Aqua Nova korzenie + woda 60x30cm
Aqua Nova Roots/Water dwustronne tło do akwarium lub terrarium, o wymiarach 60x30cm.

Fototapeta jest wykonana z wodoodpornej grubej folii, nie ulegającej odbarwieniu i odkształceniu. Nie blaknie. Łatwa w montażu wyjątkowa ozdoba zbiornika.

Charakterystyka:
Tło do akwarium, o wymiarach 60x30cm
Błyszczące
Dwa kolory tła: korzenie i skały lub widok podwodny
Wyprodukowane ze specjalnej grubej folii
Wodoodporne i światłoodporne
Bardzo łatwe w montażu
Szybka zmiana wyglądu akwarium
Tło Aqua Nova pozwoli Tobie stworzyć piękną aranżację akwarium lub terrarium. Zmiana tła to jeden z najszybszych i najtańszych sposobów na uzyskanie efektownego akwarium. Fototapeta naklejana na tylną szybę podkreśla piękno roślin i potęguje efekt głębi, uzyskany dzięki przemyślanej aranżacji. Może być zastosowana nawet w bardzo małych akwariach, ponieważ znajduje się na zewnątrz i jest bardzo cienka. Na dodatek jest niedroga i prosta w montażu. Więc łatwo ją wymienisz na nową, jeżeli się znudzi.

Fototapeta wykonana z grubej folii najwyższej jakości. Tło jest dwustronne, więc możesz zdecydować, jaki wzór ozdobi Twój zbiornik. Dekoracja doskonale komponuje się ozdobami wewnątrz akwarium.

Produkt charakteryzuje się wysoką wodoodpornością. Ale również nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. A więc masz pewność, że kolory pozostają żywe, a wzór z czasem nie zniknie.

Bez trudu przymocujesz tło na zewnątrz tylnej szyby, dzięki temu, nie będzie się odkształcać i przez długi czas zachowa atrakcyjny wygląd. Z pomocą kleju (sprzedawanego osobno) przykleisz je do tylnej szyby zbiornika.

Sposób użycia:
Wybierz stronę tła.
Nałóż klej do fototapet (sprzedawany osobno).
Przyklej równomiernie tło na szybie zbiornika.
Dotnij brzegi za pomocą noża.