Royal Canin French Bulldog Adult 1.5kg

44,54 

Karma przeznaczona dla psów rasy Bulldog Francuski od 12 miesiąca życia.

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 3182550811620 Kategoria:
Karma przeznaczona dla psów rasy Bulldog Francuski od 12 miesiąca życia.
Royal Canin to francuska firma z wieloletnią tradycją, skupiająca się przede wszystkim na karmach bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów, każdej rasy i w każdym wieku.
W ofercie tego producenta znajdziesz karmy suche oraz mokre – nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ponieważ Twój pupil na pewno ją pokocha.
Royal Canin Adult French Bulldog to karma sucha oparta na białku wieprzowym, przeznaczona dla psów rasy Bulldog Francuski w wieku od 12 miesiąca życia.
Dzięki zawartym kwasom tłuszczowym EPA-DHA, formuła wzmacnia nieprzepuszczalność bariery skórnej, sprzyja zdrowej sierści, prawidłowemu funkcjonowaniu struktur stawowych oraz wspomaga utrzymywanie prawidłowej masy ciała, co jest niezmiernie ważne, ponieważ Bulldogi mają ogromną tendencję do otyłości, co może powodować m.in. cukrzycę lub inne poważne choroby.

Białka o najwyższej strawności (L.I.P.) oraz optymalna zawartość fruktooligosacharydów zapewniają prawidłowy przebieg trawienia i równowagę flory bakteryjnej, co z kolei doskonale wpływa na zmniejszenie intensywności zapachu kału oraz wzdęć.

Krokiet karmy został specjalnie opracowany tak, aby zaspokoił potrzeby przede wszystkim psów rasy Bulldog Francuski.
Dzięki temu, że granulka zaprojektowana jest z myślą o psach z brachycefaliczną budową pyska, ułatwia to chwytanie krokieta i zachęca psa do żucia karmy (niepołykania w całości).