Royal Canin Coat Care Mini 1kg

25,10 

ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o matowej sierści

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 3182550894333 Kategoria:

ROYAL CANIN CCN Mini Coat Care karma sucha dla psów dorosłych, ras małych o matowej sierści

  • Zdrowa i lśniąca sierść

Gęsta i lśniąca sierść Twojego psa to nie tylko piękno, ale przede wszystkim świadectwo zdrowia i dobrego odżywienia organizmu. Najlepsza metoda, by zadbać o szatę swojego psa, to zacząć od wewnątrz, dzięki odpowiedniemu żywieniu

ROYAL CANIN® Coat Care Mini’s to kompletna karma o wysokiej smakowitości pielęgnuje szatę Twojego psa, dając mu nie tylko piękny wygląd, ale i zdrowie.

Karma przeznaczona dla psów o masie do 10 kg, o matowej i łamliwej sierści.

Karma ROYAL CANIN® Coat Care Mini została wzbogacona w kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, które odżywiają skórę i sierść. Receptura zawiera również olej z ogórecznika bogaty w GLA, dodatkowo odżywiający skórę.

Zawarte w karmie ROYAL CANIN® Coat Care Mini aminokwasy, tyrozyna i fenyloalanina, są niezbędne do produkcji melaniny, barwnika odpowiedzialnego za intensywny kolor sierści

Program żywienia Coat Care obejmuje dwa produkty. Zarówno chrupiące krokiety, jak i delikatny pasztet są optymalnie zbilansowane i kompletne, stanowiąc wspaniałe zestawienie. Podaj psu delikatny pasztet w połączeniu ze smakowitymi krokietami!

Nie musisz nam wierzyć na słowo, korzystne działanie ROYAL CANIN® Coat Care Mini zostało potwierdzone. Skuteczność receptury zbadano i udowodniono naukowo w psiarniach Royal Canin. Już po 28 dniach stosowania produktu zaobserwowano u psów bardziej lśniącą sierść.