Bult Gęsi Przełyk 35g

9,94 

BULT Gęsi Przełyk Naturalny Gryzak Przysmak dla Psa 35g

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 5903802470239 Kategoria:

Gęsi przełyk dla psa – naturalny gryzak dla pupili każdej wielkości

Idealny gryzak dla psów średnich i dużych ras, drób a szczególnie gęsina jest hipoalergiczna i bezpieczna dla zdrowia. Sprawdzi się u czworonogów, które nie są zainteresowane plastikowymi gryzakami, a mają silne, nieposkromione „skłonności niszczycielskie”.

Aromatyczny gryzak o zapachu gęsiny

Naturalny zapach mięsa zachęca do żucia, niewielka wilgotność sprawia, że zjedzenie go zajmuje więcej czasu a wartości odżywcze uwalniane są wolniej.

Przekąskę można wykorzystać także w chwilach psiej nudy, kiedy nasz podopieczny nie ma ochoty na aktywną zabawę.

Suszony przełyk z gęsi ma wiele zastosowań, a dodatkowo niesie ze sobą korzyści, których nie dają gryzaki ze sztucznych materiałów. Mięso gęsi zawiera wiele witamin, minerałów i jest dobrym uzupełnieniem diety podstawowej.

PRZYSMAK DLA ŚREDNICH I DUŻYCH PSÓW

Przełyk z gęsi od BULTa to naturalny gryzak dla psów średnich i dużych ras. Sprawdzi się u czworonogów, które nie są zainteresowane plastikowymi gryzakami, a mają silne, nieposkromione „skłonności niszczycielskie”. Naturalny zapach mięsa zachęca do żucia, a niewielka wilgotność sprawia, że zjedzenie go zajmuje więcej czasu. Przekąskę można wykorzystać także w chwilach psiej nudy, kiedy nasz podopieczny nie ma ochoty na aktywną zabawę. Przełyk z gęsi ma wiele zastosowań, a dodatkowo niesie ze sobą korzyści, których nie dają gryzaki ze sztucznych materiałów. Mięso gęsi zawiera wiele witamin, minerałów i jest dobrym uzupełnieniem diety podstawowej.

Zalecane karmienie: Należy podawać między posiłkami. Świeża woda do picia powinna być stale dostępna dla psa. Po otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie do spożycia przez ludzi.

Skład:

Suszony gęsi przełyk 100%

Składniki analityczne:

Białko surowe analityczne – 39,8%

Tłuszcz surowy – 21,3%

Wilgotność – 8,5%

Popiół surowy – 30,7%

Specyfikacja:

  • Wyprodukowano w polsce pod nr wet.: 30128302
  • Masa netto: 35g
  • Produkt Polski