Bult Baton Z Kaczką 900G

4,82 

Bult Baton Z Kaczką 900G

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 5903802470451 Kategoria:
Bult Baton Z Kaczką 900G

Ekskluzywny baton dla psa z mięsem kaczki szczególnie polecany jest psom będącym w okresie rekonwalescencji oraz tym o delikatnym żołądku i wymagającym najlepszej jakości mięsa.

Wybieramy wyłącznie najlepsze surowce, mięso pochodzi w 100% z polskich hodowli i nie zawiera żadnych barwników ani konserwantów.
Mięso kaczki w batonie dla psa – pozytywnie wpływa na serce i układ nerwowy

Mięso kaczki ma wyjątkowe właściwości, pozytywnie wpływające na rozwój układu nerwowego oraz sercowo naczyniowego psa. Nasz baton dla psa jest polecany wszystkim psom wymagającym odpowiedniego traktowania podczas treningów i podczas powrotu do wysokiej kondycji.
Baton z mięsem kaczki pozytywnie wpływa na wygaszaniu stanów zapalnych.

Nasze bezpieczne batony dla psa z mięsem kaczki nie tylko kojąco działają na stany zapalne, ale także nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów – przez co nie drażnią żołądka a ich składniki lepiej wchłaniają się do organizmu.
Baton dla psa z mięsem kaczki – idealna nagroda po treningu

Nasze batony są zapakowane w wygodne i nieprzepuszczające zapachów folie, dzięki temu idealnie nadają się na aktywny spacer, po którym nagrodzisz psa mięsem kaczki wpływającym pozytywnie na regenerację sił witalnych i układu sercowo naczyniowego – z batonami od BULT Twój pies będzie szczęśliwszy i lepiej odżywiony!