Brit Carnilove Trout Echinacea Szaszetka 85g

6,11 

Wysokiej jakości mokra karma dedykowana dla kotów dorosłych.

Na stanie

SKU: 8595602538393 Kategoria:

Wysokiej jakości mokra karma dedykowana dla kotów dorosłych.

Dbając o zdrowie naszych Mruczków, oprócz pełnoporcjowej karmy suchej, warto również „od czasu do czasu” podawać kotom saszetkę karmy mokrej. Nie od dziś wiadomo, że większość kotów pije bardzo mało wody. Ma to niestety swoje skutki uboczne w coraz częściej występującej chorobie nerek. Karma mokra pomaga uzupełnić niedobór wody w organizmie, a co za tym idzie, wspiera pracę nerek.

Carnilove to wysokiej jakości mokra karma w postaci kawałków mięsa w sosie. Do jej produkcji zostało użyte dobrze przyswajalne mięso z pstrąga w celu poprawy zdrowia przewodu pokarmowego i optymalnej kondycji. Zawarte kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają utrzymać zdrową skórę oraz serce. Echinacea (jeżówka) wspiera odporność i ma właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dodatkowo, wspiera również zdrowie skóry oraz pomaga poprawić ogólny stan zdrowia.

Bez zbóż, ziemniaków, cukru, GMO, soi oraz konserwantów i barwników. Idealna dla kotów wybrednych ze względu na swój aromatyczny zapach.

INSTRUKCJA DOTYCZĄCA KARMIENIA: Podawać w temperaturze pokojowej. Należy zapewnić kotu stały dostęp do miski świeżej wody. Zawartość otwartego opakowania można zamrozić lub należy przechowywać ją w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.