Brit Carnilove Wild Boar Chamomile Szaszetka 85g

6,11 

Wysokiej jakości mokra karma dedykowana dla kotów dorosłych.

Na stanie

SKU: 8595602538386 Kategoria:

Wysokiej jakości mokra karma dedykowana dla kotów dorosłych.

Dbając o zdrowie naszych Mruczków, oprócz pełnoporcjowej karmy suchej, warto również „od czasu do czasu” podawać kotom saszetkę karmy mokrej. Nie od dziś wiadomo, że większość kotów pije bardzo mało wody. Ma to niestety swoje skutki uboczne w coraz częściej występującej chorobie nerek. Karma mokra pomaga uzupełnić niedobór wody w organizmie, a co za tym idzie, wspiera pracę nerek.

Carnilove to wysokiej jakości mokra karma w postaci kawałków mięsa w sosie. Do jej produkcji zostało użyte wysoko przyswajalne mięso z dzika, które przede wszystkim wspiera rozwój mięśni. Ma ono bardzo niską zawartość tłuszczu i cholesterolu, wspiera optymalną kondycję, w tym zdrowe serce oraz układ krążenia. Rumianek bogaty jest w przeciwutleniacze, które wspierają zdrową skórę i sierść oraz mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dodatkowo pomaga utrzymać zdrowie przewodu pokarmowego.

Bez zbóż, ziemniaków, cukru, GMO, soi oraz konserwantów i barwników. Idealna dla kotów wybrednych ze względu na swój aromatyczny zapach.

INSTRUKCJA DOTYCZĄCA KARMIENIA: Podawać w temperaturze pokojowej. Należy zapewnić kotu stały dostęp do miski świeżej wody. Zawartość otwartego opakowania można zamrozić lub należy przechowywać ją w lodówce i zużyć w ciągu 3 dni. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych