Aquael Filtr Fun 18595602538362

66,42 

Filtr wewnętrzny Aquael Fan 1 Plus

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 5905546030694 Kategorie: , ,

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny marki Aquael, model Fan 1 Plus, to doskonały wybór dla najbardziej wymagających akwarystów, którzy oczekują wysokiej wydajności, korzystnej ceny i zarazem także wieloletniej trwałości. Filtr jest przeznaczony do zbiorników o pojemności 60 do 100 litrów i cechuje się wysoką wydajnością, równą 320 l/h, przy poborze prądu jedynie 4,7 W. Wynikiem tak dobrych parametrów użytkowych w zestawieniu z energooszczędnością jest zastosowanie wysokowydajnych silników o mniejszych oporach toczenia, dzięki czemu generują minimalne straty energii, nie przegrzewają się i nie wydzielają zbyt wielu hałasów oraz wibracji. Szczelna komora wirnika ma w tym również swój niemały udział.

Jak działa i do czego służy filtr wewnętrzny Aquael Fan 1 Plus?

Oferowany na tej podstronie filtr wewnętrzny Aquael Fan 1 Plus jest jednym z najlepszych w swojej klasie cenowej i nie bez powodu jest wybierany zarówno przez hobbystów, którzy traktują akwarystykę jako swoje hobby, jak i przez profesjonalistów, którzy traktują ją jako swoją pracę. Cały filtr został wyprodukowany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten nie emituje do wody niebezpiecznych związków czy zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na parametry użytkowe wody, a tym samym także na zdrowie ryb oraz innych zwierząt akwariowych. Filtr ma także inną zaletę – wysoką wydajność filtracji. Urządzenie ma wbudowaną gąbkę umieszczoną na perforowanym trzpieniu, która dzięki wielu wgłębieniem, kanalikom i porowatej powierzchni jest nie tylko skuteczna w swoim działaniu, lecz także odporna na zapychanie się jakimikolwiek większymi zanieczyszczeniami. Gąbka jest przeznaczona do długiego użytkowania bez jej czyszczenia i konserwacji i znajduje się w plastikowym pojemniku.

Filtr wewnętrzny Aquael Fan 1 Plus – cechy i parametry użytkowe

Oferowany filtr Aquael Fan 1 Plus ma także wiele innych zalet poza funkcjami użytkowymi. Warto wśród nich wymienić ponadprzeciętną trwałość wynikającą z zastosowania nowoczesnych materiałów i szczelnego dopasowania poszczególnych elementów. Wszystkie podzespoły ściśle ze sobą pracują i są powodem, dla którego oferowany filtr może oczyszczać i napowietrzać wodę przez wiele lat po jej montażu. Bardzo istotny jest także prosty montaż. Filtr może z łatwością zainstalować akwarysta w każdym wieku, bez względu na jego dotychczasowe doświadczenie. W łatwości montażu pomaga regulacja kierunku wylotu wody, którą można ustawić w zakresie 75°.

Zaufaj marce Aquael!

Marka Aquael jest jedną z największych na rynku akwarystycznym, a nasze produkty, w tym także filtry Aquael Fan 1 Plus, są znakomicie oceniane przez prasę oraz samych użytkowników. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy na jak najszybszy rozwój i dynamiczną ekspansję, która jednak nie ma negatywnego wpływu na jakość naszych wyrobów. Przejrzyj koniecznie nasz cały asortyment i złóż zamówienie już dziś! Gwarantujemy także pełną pomoc na każdym etapie współpracy oraz możliwość odpowiedzi na każde pytanie telefonicznie lub mailowo.

Parametry

Filtr do akwarium Aquael Fan 1 Plus to urządzenie o mocy 4,7 W, działające z wydajnością 320 l/h. Przystosowany jest do akwarium o pojemności od 60 do 100 l.

Zastosowanie

Filtr w akwarium to niezbędny element dbający o jakość wody i gwarantujący jej optymalne właściwości dla żyjących w niej zwierząt i roślin. Dzięki niemu woda będzie czysta i odpowiednio napowietrzona.

Długotrwała wydajność i łatwość montażu to główne atuty tego filtra wewnętrznego. Możesz go zainstalować w swoim akwarium już w 48 godzin od wysłania zamówienia. Przesyłka dotrze do Ciebie bezpiecznie – kurierem.

Regulację kierunku wylotu wody można prowadzić w zakresie 75°.

Nazwa Produktu FAN Mikro Plus FAN Mini Plus FAN 1 Plus FAN 2 Plus FAN 3 Plus
Zużycie energii [W] 4 4,2 4,7 5,2 12
Maksymalna Wydajność Filtra [l/h] 250 260 320 450 700
Rekomendowana
pojemność akwarium [l]
<30 30 – 60 60 – 100 100 – 150 150 – 250
Wymiary filtra [mm] 47x67x97 44x53x151 55x66x197 66x77x255 82x94x276