Royal Canin Apetitte Control 2kg

95,83 

Karma dla kotów dorosłych każdej rasy

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: 3182550920377 Kategoria:
Karma dla kotów dorosłych każdej rasy, intensywnie domagających się jedzenia.
Royal Canin to francuska firma z wieloletnią tradycją, skupiająca się przede wszystkim na karmach bytowych oraz weterynaryjnych dla psów i kotów, każdej rasy i w każdym wieku.
W ofercie tego producenta znajdziesz karmy suche oraz mokre – nie ma znaczenia jaką wybierzesz, ponieważ Twój pupil na pewno ją pokocha.
Royal Canin Appetite Control to karma sucha oparta na białku drobiowym, przeznaczona dla kotów dorosłych, które domagają się jedzenia.
Jeśli Twój pupil jest z natury łasuchem, uporczywie domaga się jedzenia mimo tego, że właśnie skończył jeść swoją dzienną porcję, musisz z pewnością wprowadzić do jego jadłospisu karmę, która pomoże kontrolować niepohamowany apetyt.
Formuła zmniejsza ryzyko nadwagi, dzięki ograniczonej zawartości tłuszczy (12%) oraz dodatkowi L-karnityny, pobudzającej metabolizm lipidów.
Dodatkowo, zastosowanie unikalnej kombinacji składników pokarmowych, w tym kwasów tłuszczowych Omega6 i Omega3 wpływa na poprawę wybarwienia, połysku i jakości włosa, a także ograniczenie ryzyka podrażnień skóry oraz wzmocnienie nieprzepuszczalności bariery skórnej.